вторник, 27 марта 2012 г.

Doggy-style рулез!

Может конечно это ранняя первоапрельская шутка :) , но мысль хорошая :)

В Україні заборонять місіонерську позиціюОпубліковано На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, покликаний викорінити заняття сексом у “місіонерській” позиції. Про це 22 березня повідомила газета “Голос України”. Ця ініціатива, на думку її авторів, на ряду з забороною абортів та штрафу за бездітність, повинна вирішити проблему низької народжуваності в Україні.
Спеціалістами давно доведено, що класична позиція (положення лицем до лиця, чоловік розташовується між ніг жінки зверху), що в народі називається “місіонерською”, зовсім неефективна при зачатті, – розповідає один із ініціаторів законопроекту, народний депутат України Наталія Королевська, – Тому потрібно викорінити її з ужитку на користь колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду. Саме вона є найкращою для зачаття дітей.
Ми розуміємо, що одна тільки заборона займатись сексом в певній позиції не допоможе, оскільки ми не маємо можливості проконтролювати її дотримання, – продовжує Королевська, - Тому ми плануємо піти інакшим шляхом: будемо працювати на рівні пропаганди – це і робота зі ЗМІ, і соціальна реклама, і освіта…
Судячи з реакції депутатів на доповідь Королевської, більшість із них сприйняли законопроект схвально. Зокрема, Олег Ляшко аплодував стоячи, коли Наталія Юріївна розповідала про популяризацію колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду.
Зараз законопроект знаходиться на стадії ознайомлення і доопрацювання.
Вроде бы всё понятно и без перевода, но продублирую главные тезисы:

Специалистами давно доказано, что классическая позиция(положение лицом к лицу, мужчина располагается между ног женщины сверху), что в народе называется "миссионерской", совершенно неэффективна при зачатии. Поэтому нужно искоренить ее из употребления в пользу коленно-локтевой позиции, при которой мужчина сзади. Именно она является лучшей для зачатия детей.
Мы понимаем, что одна только запрет заниматься сексом в определенной позиции не поможет, поскольку мы не имеем возможности проконтролировать ее соблюдение. Поэтому мы планируем пойти иным путем: будем работать на уровне пропаганды - это и работа со СМИ,и социальная реклама, и образование ... Депуктаты аплодировали стоя :)

 Оригинал статьи здесь

Комментариев нет:

Отправить комментарий